Firemní a osobní prezentace

Intuitivní a jednoduchá správa obsahu, bezchybný vzhled pro počítače i mobilní zařízení a optimalizace pro vyhledávače je hlavní výhodou našeho redakčního systému. Na co klademe důraz u webů, které vytváříme?

Kvalitní použitelnost

Weby, které vytvoříme, se uživatelům snadno a intuitivně používají. Jsou přehledné a srozumitelné. Každý na nich najde informace, které hledá. Web od nás nebude zákazníkům bránit objednat si Vaše zboží.

Známe a dodržujeme pravidla použitelnosti a řídíme se novými poznatky v této oblasti.

Atraktivní a čistá grafika

Weby od nás nejsou jenom příjemné na pohled. Jsou také přehledné, graficky vyvážené a mají propracovanou kompozici. Grafický návrh webu vychází z grafického manuálu společnosti a z wireframu příslušných stránek, který byl připraven v rámci analýzy řešení. Kvalitní grafika upoutá návštěvníky a zvýší důvěryhodnost www stránek. Naši grafici při jejím návrhu kladou důraz na dodržení pravidel použitelnosti.

Dobré umístění ve vyhledávačích

Weby od nás mají výborné technické zpracování, jsou přístupné a jejich obsah je dobře strukturovaný. Jsou kompletně vytvářeny s ohledem na vyhledávače. Na průběžném zlepšování pozic ve vyhledávačích jsme schopni dále spolupracovat po dokončení webu.

Přístupnost všem uživatelům

Weby, které vytvoříme, mohou používat uživatelé s vypnutými obrázky a mohou být také zobrazeny na mobilních zařízeních. Mohou je používat i hendikepovaní uživatelé. Dbáme na přístupnost webu všem uživatelům dle celosvětově uznávané normy WCAG.