Design a grafické práce

Pro naše klienty vytváříme jednotné vizuální styly, od návrhu logotypů až po tiskové materiály, vizitky a hlavičkové papíry. Pro marketingové kampaně vytváříme obrázkové i flashové bannery spolu s 3D grafikou a videem.

Loga a logo manuály

Firemní identita v sobě zahrnuje vlastní firemní kulturu, styl, hodnoty a tradici. Vizuální projev firemní identity se označuje jako firemní design.

Pokud je Váš firemní design atraktivní a zajímavý, může se stát velmi účinným marketingovým nástrojem Vaší firmy.

Tistěné materiály

Letáky, vizitky, firemní časopisy, formuláře, propagační materiály a další tiskoviny jsou výsledkem mnoha hodin návrhů, realizace a tisku. Jsme schopni se vám postarat o všechny fáze vedoucí ke konečnému výsledku.

Webdesign

Webdesign není jen jednostrannou záležitostí, je rozdělen do několika částí: analýza, rozbor, datová specifikace, navržení síťového modelu stránek, copywriting, grafické zpracování a vytvoření HTML/CSS šablon.

Flashové animace a bannery

Jedná se o dynamické animace nebo aplikace, pro které dnes najdeme mnoho způsobů využití od webových stránek, přes offline CD prezentace, spořičů obrazovky, flash aplikací až po hry, které si pak můžete zahrát přímo na webové stránce.

3D animace a video tvorba

Naší jedinečnou nabídkou, kterou většina firem zabývajících se webdesignem a tvorbou webových stránek stále nedisponuje, je implementace 3D grafiky a animací do webových prezentací.